Euphoria

Forum gildi Euphoria zapraszamy

Ogłoszenie

Zapraszamy do uzytkowania forum.

#1 2011-11-18 14:30:19

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Na dzień 17.11.2011 przeglądając armory naszej gildii zaobserwowałem ze w gildi znajduje się 85 postaci z czego 42 to patrząc po rangach main chary mające 80 lvl i zdolne do raidowania reszta czyli pozostałe 43 postacie to także main postacie kilku osób regularnie expione ale także alty...

Analizując klasy i spece nasz squad jawi się następująco:

Tankerzy:


Walkiiria
-odeszla
Paidi     odszedl
Arqqua    odszedl
Kyber

Raq
Qaevyx


Healerzy

Lightings > przestał grac
Aldaiya  to dps
Upadła  odszedl
Ylaya
Riwera
Virs
Kokardka   odszedl
Freldu
Ecry
> odszedl


mDPS


Adyson

Viraine
Iota
Archibaldus
Muirne  odszedl
Shaq
Mokroszna
Frosti   odejdzie
Addan
Prad 
Zubi
Luire
Dontcrykek
Wendrywyczov
Mandrax

Bekii


rDPS


Arisal

Paliusz
Szarzan
Koel
Eska odejdzie
Zphunt
Midgar
Hailadox
Bartlomiej

Hasior , Lymyria , Nyras z powodu iż nie raiduja od dłuższego czasu nie sa ulokowani w tej rozpisce ... sa pierwszysmi osobami do przeniesienia po moim powrocie ...

dokoncze pozniej


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#2 2011-11-18 15:50:47

Archibald

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Muirne jest tankiem Jego alt Brays takze Aldayia jest mdps Eska jest takze tankiem z offspecem pod bala Qaevyx nie wiem kiedy ostatnio byl on xF Ylaja tnie w chuja :] Mowiac trywialnie bo jego widuje aby na 2v2 :] Wiec jesli dzis i nast tyg nie bedzie go w raidzie ma kick :] Mokroszna tez sie opierdala... na raidach naszych wcale go nie ma praktycznie... Bedzie tak jak z Ylaja :] Midgar ma narazie zapierdol wiec lipa z nim nieco xF I mowil wczoraj mi o tym

Musisz dopisac do listy Szadow'a ale jednoczesnie trzeba sie zastanowic, bo on jesli chce raidowac z nami pasowaloby zeby raczyl wejsc swoim mainem do guild :] Bekii niestety tez jest wiecej off niz on i nic nie wnosi do raidow...

Offline

 

#3 2011-11-18 20:58:19

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

To nie zmienia za duzo rozkladu sil poniewaz jakby ktos nie zauważył jest nadmiar i to ladny mdpsów ,których rekrutacje notabene zamknąłem przed moim offem jeszcze .... rangedow niestety nadal ni widu ni słychu.... ;/ jedynym plusem który widze to jest w miare dobry squad tankerów i ew healerow ale jak sadze jest z nimi na styk... zaznaczyłem na wstepie ze rozpisuje tylko main chary a nie alty co do specpow moglem sie pomylic ale tak widzialem w armory i wybralem optymalnie dal gildii wiem ze tankow moze byc jeszcze xxx bo moge tam zaliczyc Murine i Adysona dodatkowo  :F ale wole ich jako mdps rozpiska rozpiska ale chcialem naswietlic sprawe braku RDPS i healerow rezerwowych ... ;/ oczywiscie wiem ze sa alty, ale z altami bedzie inna zabawa  ale o tym w innym temacie i spokojnie znajdę cos dla tych 43 postaci + ew offlinowiczow ta rozpiska dotyczy tylko MAIN charów > wnioskuje z rang...  i do specy ktore sa najbardziej potrzebne > przyklad Lighta czy mojego shamana chcielibyśmy pokoxic czasami w Ele ale dla dobra gildii idziemy w healu :X


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#4 2011-11-18 23:29:33

Brays

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Osobiście nie widzę różnicy między mainem, a altem. EP/GP przewiduje zbieranie punktów na postać, nie na osobę (kolejna przewaga nad DKP!), addon zapisuje to automatycznie w notach, także ubierasz to, czym więcej chodzisz na rajdy i każdy jest zadowolony W ogóle Ecry, to wpadłbyś do nas na naxx25 albo OS czy EoE jutro, zobaczyłbyś w akcji kto ma jakie spece, jak gra i na ile ogarnia, jak 25 - osoby, właściwie w pełni gildyjny skład (2 obecne na naxx randomy chwilę po rajdzie dołączyły do Euphorii) rozpiernicza naxxa na jednym pulu w dwie godziny xD

Offline

 

#5 2011-11-19 09:58:32

 xave02

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Qevex czy jakos tam czyli lariva i morkaszana chodza  na naxxy i raidy wiec mozecie ich  dodac pozatem po naxxie sporo osob dolaczylo

Offline

 

#6 2011-11-19 15:53:49

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Prosiłbym o edytowanie moje 1 postu i dopisywanie w taki sam sposób nowych członków w gildii aby sam temat pozostał aktualny i przejrzysty   z powodu mojego offa nie jestem zawsze w stanie wszystkiego ogarnąć  xD


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#7 2011-11-20 10:33:39

 xave02

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

[*] euphoria



Ogarni szybciej tego kompa ecry bo sie nie zamilo robi


jezeli tak pojdzie dalej cala gildia sie rozsypie

a juz mielismy all sklady na raid

Offline

 

#8 2011-11-20 12:29:32

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Co do mojego ogarnięcia nie będzie to szybkie ;/ Nie wiem co się nagle stało wczoraj ze nagle gildia sie sypie ... jesli chodzi Wam o to ze glowny GM jest offline tyle czasu > w sumie rozumiem to ... na serio to wywalcie  moje chary z gildii i przekażcie GM komus zaufanemu, ktorego ludzie sluchaja macie passy do mojego konta przecież, jesli nie chcecie tego robic,no coz mozecie odejsc czy stworzyć cos własnego ja Was bez sensu tutaj trzymać nie będę żebyście wegetowali i czekali na mój powrót, który narazie sie zbytnio nie zbliża niestety ;/ 

Jbc nie mam do Was jakis zali czy cos po prostu to rozumiem ... / postaram się być o 15 na forum zobaczę czy dam rade


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#9 2011-11-20 18:17:46

Brays

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nasz obecny Squad raidowy czyli nadmiary i braki classowei specowe ...

Kilka słów wyjaśnienia może, żeby nie było, że nikt nie wie o co chodzi:
1) Doszliśmy do gildii niedawno, jednak ciągła nieobecność GM'a  nie wpływała zbyt pozytywnie na morale,
2) Mieliśmy problem z dogadaniem się co do regulaminu, lootu itp. Ciągłe czekanie na decyzje, kiedy Uldu ma wejść w przyszłym miesiącu, było słabe.
3) Opór z jakim ludzie reagowali na prośby o wypowiadanie się na forum, instalowanie podstawowych addonów, korzystanie z GC czy omena zniechęcał do prób ogarniania czegokolwiek.
4) Personalnie miałem wrażenie, że niektórzy najchętniej kazaliby mi spierdalać, bo się wtrącam w coś, co przecież świetnie działa ;) Przecież PUGi rządzą!!!
5) Archi zaczął wczoraj odwalać jakieś akcje z demotowaniem się, promote'owaniem innych, ogólnie zrobiło się dziwnie... to chyba przesądziło o podjęciu decyzji.

Dołączyłem do Euphorii jako pierwszy z dość sporej grupy osób, potem oni ściągnęli swoich znajomy... wraz z Walkiirią, Upadłym i Arqquą chcieliśmy ściągnąć do gildii jeszcze przynajmniej kilkanaście osób, które skończyły karierę na dwóch innych serwerach i do końca tygodnia dobiją 80 lub dobili jakiś czas temu i czekają na okazję do stworzenia czegoś razem. Jednak w obliczu wyżej przedstawionych okoliczności stwierdziliśmy, że lepiej będzie jeśli zjednoczymy się w zupełnie nowej gildii. Decyzja zapadła, w ciągu kilku godzin zorganizowaliśmy zestaw regulaminów, prywatny serwer TS, funkcjonujące forum, zebraliśmy wystarczającą ilość składek na cztery taby i zakupienie pewnej ilości konsumów. To nie przechwałki - to coś, czego w Euphorii nie udało się zrobić przez dwa tygodnie i kolejny powód odejścia.

Nie życzę wam źle, właściwie jesteście w tej samej sytuacji, w której byliście przed naszym dojściem do gildii. Zapewne nadal będziecie z sukcesem organizować cotygodniowe PUGi, które dzięki ogarnięciu garstki aktywnych członków Euphorii będą przebiegać co najmniej pomyślnie. My po prostu mamy troszkę inne cele, także powodzenia i do usłyszenia :)

Ostatnio edytowany przez Brays (2011-11-20 18:19:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czikitamenager2011.pun.pl www.wsztokf.pun.pl www.haxballonline.pun.pl www.klanajemnicy.pun.pl www.naruto5.pun.pl