Euphoria

Forum gildi Euphoria zapraszamy

Ogłoszenie

Zapraszamy do uzytkowania forum.

#1 2011-11-06 09:47:32

 xave02

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 16
Punktów :   

Krotko o nas

Euphoria-
gildiia z nastawiona na PvE.
Organizujemy raidy 10 i 25 man.
Gramy rowniez PvP.
Powstalismy niedawno, lecz mamy juz sporo ludzi w swoich szeregach.
Wazny dla nas nie jest twoje wyposazenie ale to czy masz checi zeby raidowac.
Duza wage przywiazujemy do ogarniecia przez dana osobe klasy ktora gra i taktyk.
W przyszlosci planujemy wprowadzic system DKP, posiadamy kanal VIP na tsie, mila atmosfere oraz dobra zabawe.
Jezeli chcesz do nas dolaczyc nieczekaj zloz podanie na forum i rajduj z nami juz dzis.
Ewentualnie zagadaj z Guild Masterem- Ecry lub officerami- Archibaldus Lightings Arisal

Offline

 

#2 2011-12-23 19:49:50

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Krotko o nas

Chciałbym powiadomić iż z dniem dzisiejszym przestałem byc Officerem w Gildii Euphoria.

Odchodzę z kilku przyczyn jedna z najważniejszych jest zmiana kursu w jakim idzie teraz gildia. Będąc jeszcze niedawno GM em gildii miałem trochę odmienna wizje Euphorii jako gildii PvE, przez moją nieobecność  hierarchia się trochę wymieszała, i mój głos w sprawy dalszego rozwoju po powrocie stał się notorycznie ignorowany , czy to odnośnie rekrutacji,( doprowadzanie do nadmiaru klasowego xxx magów xxx druidów itd nie myśląc o supporcie klasowym na kolejny content,) i spraw z systemem lootu < wprowadzić epgp w momencie gdy przez parę tygodni raid odbywał się pugiem i naliczanie w ten sposób pkt...jest dla mnie nadal niezrozumiale i bezsensowne... możliwość wprowadzenia systemu jak i kiedy wisiał na forum już dawno ale widzę nikt nie liczył się z moim zdaniem, itd)czy samego terminarza i obowiązującego GC (którego cześć graczy nadal nie posiada), oraz ignorowanie moich wpisów bo ważniejsze są hero z pugiem). Nie będę się tutaj rozpisywał na ten temat,wszystko zamieściłem na forum wcześniej wystarczy poszukać... Jeśli chodzi o moja osobę uważam tez ze ponoszę także cześć winy z powodu mojej nieobecności itp ... (lecz zarzucanie mi tzw. kolacji czy nieobecności wynikających ze spraw osobistych jest moim zdaniem dziecinadą i niedojrzałością, a także  poruszanie tego na forum  gildii) nie chce przypominać tym samym kto założył i zebrał podstawy tej gildii oraz je ubrał >docinki odnośnie alta radującego, gdy polowa gildii która rajduje obecnie to alty graczy ... to samo. (myślę także ze obecność mojego alta w raidzie nie osłabiła grupy jeśli jednak tak to przepraszam...)
Zarzut który usłyszałem przed odejściem iż próbuje na sile pod siebie układać raidy jest po prostu śmieszny ... nie chce przypominać kiedy raidy były przekładane nawet do 20, aby dana osoba mogla na nim być oraz cotygodniowe ustalanie godziny i daty na forum gildii. ...  Ale początków nikt już nie pamięta... , chyba tez podniesiony argument odnośnie mojej osoby  iż "nie znam prawdziwych obowiązków bo nie mieszkam na wsi... "wtf... nie jest tutaj na miejscu. Pamiętajmy to TYLKO GRA a nie prawdziwe życie, i prosiłbym o nie wiązanie spraw rozrywki z życiem osobistym graczy, bo chyba o tym czasami zapominamy niestety...

Jako nowy gracz ToDa zaczynając grę na tym serwerze w lipcu, chciałem się dobrze bawić obierając kurs PvE, do którego mam wielki sentyment od dłuższego czasu dzięki bogatym doświadczeniom w gildii PvE na innym serwerze. Do  złożenia tej gildii skłoniło mnie parę osób, których  większość niestety już nie gra regularnie z rożnych powodów. :< . Obraz docelowy gildii jaki planowałem niestety nie zyskał aprobaty graczy, być może na ToDzie nie ma podłoża do tworzenia nowej gildii czysto PvE o pewnym usystematyzowaniu i nastawieniu na progres, jaką planowałem stworzyć. Pisze to ponieważ usłyszałem także iż moje wymogi są. zbyt wygórowane odnośnie ogólnego ogarnięcia  nowo przyjętych graczy czy to tez odnośnie ich klas czy nieznajomości taktyk rajdowych, a więc przepraszam po prostu nie chciałem stworzyć kolejnej  Casual fun  PvE Guild... jak NBK, New Hope czy Apocalypse zależało mi na czymś więcej.

Jeśli uraziłem kogoś podczas mojego pobytu w Gildii przepraszam

Chyba nie sprostałem celom które sobie postawiłem jako GM.

Życzę Wam wszystkim oby Euphoria dalej rozwijała w jak najlepszym kierunku

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystając z okazji chciałbym  także życzyć wszystkim członkom gildii Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku ! 


Podsumowując jest to mój ostatni post na tym forum, chciałbym aby moje uzasadnienie nie było traktowane jak jakaś prowokacja czy coś w tym stylu, i nie stało się pożywką dla jakiegoś hejtowania. Miał on na celu po prostu uzasadnić podjecie przeze mnie takiej a nie innej decyzji i tylko tyle. Jeśli ktoś chce ze mną porozmawiać proszę o whisp w grze.


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.helicobacterpylori.pun.pl www.4zsh.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl www.amangarij.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl