Euphoria

Forum gildi Euphoria zapraszamy

Ogłoszenie

Zapraszamy do uzytkowania forum.

#1 2011-11-19 15:47:56

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

"Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Mam w planach otworzenie akademii i umieszczenie w niej wszystkich altów z gildii oraz osób nie posiadających 80 lvl aby jakoś wyklarować i uporządkować postacie w głównej. Chce tak zrobić ponieważ po 1 wzrasta ciągle liczba altów w gildii oraz nadmiar classowy, po  2 chciałbym zapewnić 2 opcję terminowo-raidowa osobom zarówno z głównej jak i akademii oraz naszych altów  aby nie bylo panującej w niektóre dni tygodnia nudy, squad w akademii mógłby byc mobilny i zapełniać wolne sloty w raidach z głównej. Sama akademia i przeprowadzane w niej raidy mogłyby posłużyć nam także jako pole znajdowania lvlelujacych "perelek" i rekrutowanie ich poźniej do głównej aby stworzyć squad na 25 HM które staną niedługo przed nami... Jest to obecnie tylko moja propozycja, wynikajaca z checi uporzadkowania postaci w gildii

moja propozycja nazwy akademii "Forgotten Euphoria" >unikam slowa akademia aby nie zrazic ludzi potencjalnie chętnych szukajacych gildii dla których slowo akademia kojarzy sie czyms gorszym itd... sam nie wiem dlaczego ehh :F

Czekam na sugestie i komentarze...


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#2 2011-11-19 15:55:32

Brays

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Alty poniżej 80 ewentualnie tak, chociaż nie wiem po co utrudniać kontakt z gildiowiczami... tak to tylko napiszę "/g dobra lamki, za 5 minut zbiram naxx25, logać mainy" i mam wszystkich od ręki, w dwóch gildiach będę się bujał przez whisp albo oddzielny kanał. Ponadto i tak nie można wywalić altów 80 z main guild, bo np. EPGP jest wpisywanie w officer's note przez addon i przyznawane na postać, nie na osobę. Stąd działa tylko na rajdach "jednogildyjnych".

Offline

 

#3 2011-11-19 15:57:06

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Wiem z komunikacja moze byc problem ale wprowadzilbym addon guild to guild i chyba nie powinno byc problemu


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#4 2011-11-19 16:24:24

Brays

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Jak uważasz... niektórzy mają problem ze ściągnięciem i obsługą GC czy omena, a ty im chcesz dać kolejny addon. Z resztą - dzięki byciu w jednej gildii mogę z każdego alta obserwować GC i wpisywać dowolne postacie. Rozbicie na dwie gildie znacznie to utrudni...

Offline

 

#5 2011-11-19 21:09:33

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Jak zaznaczyłem wyżej jest to obecnie moja propozycja zamieszczam ja na forum aby spytac Was o zadanie na ten temat, wprowadzenie  akademii jak  i czystki w głównej będą dopiero jak wrócę sam osobiście sie tym zajmę gdyz nie chce obciążać Archiego lub Xave'a maja dośc roboty z raidami...  Zaplecze akademii ma stac sie w moim odczuciu druga powoli znacząca czescia samej Euphorii jak umozliwic nam starym graczom na zrobienie kilku raidow altami w okresie nudnego tygodnia oczywiscie sprawy zwiazane z sama Euphoria 2 beda na drugim planie glownym celem jest wprowadzenie Naszej głównej gildii do czołówki gildii PvE na serverze i przygotowanie jej na FR i trudniejsze raidy wiem ze to będzie wymagało czasu i determinacji nie tylko z mojej strony ale takze z Waszej strony... zapal ze strony kilku osob nie wystarczy .... widac to po ilości  uzytkowników tego forum na przyklad ... ehh ;/
Po moim powrocie mozecie sie spodziewac wejscia GC na stale i regulaminow zamieszczonych na forum bede bezwzglednie ich wymagal brak zapisu w GC nie idziesz na raid koniec ,nie ma Cie na TS, i wczesniej tego nie uzasadnisz  nie idziesz na raid  itp... troche dyscypliny bedzie trzeba wymagac...  Raidy beda ustalane na poczatku tyg i do okreslonej daty raidu  bedziecie musieli sie na niego zapisac ... wyrażając chec pojscia , maybe lub wskazujac nieobecnosc ignorowanie tej zasady bedzie skutkowało po 2 tyg kickiem i tyle... to samo tyczyc sie bedzie maniaków cyferek >nie patrzacych na omena< ...

Samo wprowadzenie Forgotten Euphorii w zaleznosci od Waszych komentarzy / i tak nie nastąpi szybciej niż sw polowie stycznia tak mysle...


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#6 2011-11-20 10:32:48

 xave02

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

[*] Euphoria

Offline

 

#7 2011-11-20 18:22:41

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

dobra Xave nie siej jakiejs paniki z powodu odejscia paru osób :F... nie te osoby to znajdziemy kogos nowego komu bedzie odpowiadac  nasza polityka gildijna , taktyki czy atmosfera   I Love PUG Pug forever ! xD. Ja osobiscie jakos nie traktuje poważnie osob które sa w gildii z 2 tygodnie i probuja narzucic gildii swoje punkty widzenia ...  A nie potrafią nawet zajrzeć na forum i poruszyć pewne sprawy i poddac je dyskusji i ocenie ... o czym my tu w ogóle mamy gadać ... ?


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#8 2011-11-27 12:26:03

kshaak

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

A nie lepiej pozwolić ludziom mieć 1 albo max 2 alty w głównej gildii? bo jeśli chodzi o kogos mającego 2 chary w różnych gildiach faktycznie problematyczna może być komunikacja. Co do wyłapywania obiecujących graczy, to się zgadzam, chociaż wiem z doświadczenia że zazwyczaj ludzie dochodzą do "jakiejś" gildii, po czym szukają jak najlepiej sie ustawić i dochodzą do gildii silniejszych, a niekoniecznie wspierających levelujących graczy. W GT, w którym byłem nigdy nie było problemu z altami, żadnej akademii, a DKP przyznawane na osobe dawało radę w takim układzie.

Offline

 

#9 2011-11-27 12:32:07

 xave02

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-05
Posty: 16
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Dobrze kshaak mowi popieram

Offline

 

#10 2011-11-30 20:51:54

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: "Forgotten Euphoria" czyli moja propozycja....

Co do Waszych wypowiedzi zakładając temat akademii jak i ja samą poruszyłem kwestie Addonu Guild2Guild który umożliwia połączenie chatów obu gildii dla osób, którym tak bardzo zależny na komunikacji pisanej >jest przecież ts3> może zacznijmy z niego korzystać poza także poza okresem rajdowym ... to tez służy komunikacji ...  W Forgotten jest obecnie 70+ postaci głównie na poziomie 30+/ 40+   ale także 60+ które aktywnie graja i lvluja ; online jest dość wysoki >średnio kilkanaście osób online wiec Zapraszam ...

PS. Po rozmowach z Archim i zaangażowaniem w sprawę akademii ludzi z Euphorii  i transferów altów i mian postaci nie mających maksymalnego lvl  do Forgotten, nie mam siły ciągle tego ogłaszać ... nie chcecie ok pasuje Wam questowac i chodzić na dfy pugiem ok ...

PS.2 Nie będę wyrzucał osobiście  altów i innych postaci z głównej ..., gdyż znając wasze humory zaraz ktoś wyjdzie z gildii bo kicknięto mu alta ... i znowu pojawia sie  posty w stylu R.I.P ... -,-
   
PS.3 Wszelkie decyzje z powodu mojej nieobecności na radiach w głównej chyba z wiadomych wszystkim już przyczyn... podejmuje  Archibaldus z Xave'em, nie mam teraz zamiaru ingerować w sprawy rozdawania lootu czy w sprawy rekrutacji, jeżeli sam aktywnie nie uczestniczę w życiu gildii głównej...


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.komandosi.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.fctorpedo.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.extremeots.pun.pl