Euphoria

Forum gildi Euphoria zapraszamy

Ogłoszenie

Zapraszamy do uzytkowania forum.

#1 2011-11-18 21:29:26

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Rekrutacja czyli uzupelniamy 25many...

Analiza klas - jezeli chcemy domknac nasze raidy 25man i przygotowac sie na spokojne raidowanie nadchodzącego dużymi krokami nowego contentu czyli Ulduaru musimy uzupełnic brakujące klasy.
Tankerzy - tutaj sytuacja wyglada w miare pozytywnie ew  przydalby sie Druid Feral ale nie musowo :X
Healerzy  w squadzei dominuja z tego co widze shamani niektórych nicki widze pierwszy raz na oczy >wiem to moj problem < xd  ale z eq u niektórych jeszcze krucho wiec zobaczymy napewno przydalby sie na stale prey holy moze nawet 2 i holy paladin jezeli Aldaiya zszedl na zła droge retradina ;/ MDPS nie wymaga za duzego uzupelnienia. ale dobry DK by się przydał (twierdze tak poniewaz Adyson nie jest na wszystkich raidach Iota nie gra dk tylko druidem a Muirne Tankuje zatem dobry dk by sie przydał moze nawet 2 hmm... No i nasz nieszczęsny RDPS tu potrzeba wszystkiego .... Zatem need :

Tank

Druid Feral

Healerzy


2x holy ew 1 holy 1 disco prey
1 holy pal >na Ulduarze musimy miec musowo holy paladynow nawet 2 aktywnych > chodzi mi o HM bez nich będzie ciężko

mDPS
2 x DK > 1x unholy 1x frost > ale ogarniętych :X

rDPS

mage > 1x arcane x1 x frost-fire
lock > 2x demo  i 1x destro
sprey x 2
hunt > 1 x MM 1x Survi [/b]> BM chyba nie dziala wiec bez sensu brac buged spec / moge sie mylić  :X
shaman - ele  x1
ew jeden z heali moze Dpsowac...
druid balance x1


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#2 2011-11-18 23:24:24

Brays

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja czyli uzupelniamy 25many...

Mamy dobrego i regularnie grającego tanka - ferala. Eska wystarczy, po co nam kolejny? Ewentualnie - Blevis, dru feral, ma wolnego offspeca. Doszedł też niedawno Arqqua swoim warem prot, ja się przerzuciłem na wara prot, dziś Frosten - celujący w tanka DK frost. Mamy Wal - protadina, expi się Varkhaim, załapałem, że jeszcze ktoś ma pala do ubrania i chciałby nim pograć.

Palków holy - ściągnę do nas Valiego jak dobrze pójdzie, ma chłop ogar i brak mu tylko odrobiny gearu. Prejków rzeczywiście trochę brak, chociaż wiem, że jakiś się expi właśnie Mele depsów - dziś dołączył do nas jeden frost 4.1k GS, wczoraj UH - Gerren - też ładnie ogarnięty. Po co więcej? W ogóle - naprawdę potrzebujemy melasów?! xD

...rdps każdy w pełni akceptuję, bo ubogo u nas

Offline

 

#3 2011-11-19 01:35:53

Archibald

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rekrutacja czyli uzupelniamy 25many...

J/w w kwestii mele tankow i dk'czy przy czym dkcze sa- lota i aadyson, z tym ze sa uspieni ciut
Blackend by sie przydal menda w kwestii palkow xF
Prejowie holy, shadow, disci ostatecznie
Lock- demo! iiii + 1 lub 2 obojetnie jaki
Druid bala- wciaz brak main klasy takiej grajacej czesto mimo ze jest Barlomiej ;f
Hunterow mamy niby 3ech ale Nyras- opierdala sie, zphunt srednio dostepny, paliusz chyba bardziej skupia sie na alcie dk xF Wiec wciaz nabor on
Magow mamy 3ech... niby okej ale sadze ze jeden czy 2 wiecej nie zrobi roznicy
I chyba tyle

Offline

 

#4 2011-11-19 15:23:15

Ecry

Administrator

8344894
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: Rekrutacja czyli uzupelniamy 25many...

swoje sugestie co do zapotrzebowania umieściłem na stronie ToDa w temacie gildii :F
PS. w sumie nie widze problemu aby moj dudu byl w Balance w main spec bo jak widze tankowie sa , chociaz z drugiej strony przydalby sie hp bot na Uldu ;/ a do tego Druid najlepszy :<


ToD - Ecry -Resto /Ele >  Ecru - Balance / Feral-  Tanker >76<  Ecri > Priest => RLZ !
http://eu.battle.net/wow/en/character/b … cry/simple !!! ^^
Nexus>Ecry / Nightingale/ Sookie/ Aiseen /Vishu / Adrianna/ Adrine
>pff zaczynam w LoLa grac :F >w oczekiwaniu na Atlantissa ...

Offline

 

#5 2011-11-19 15:47:51

Brays

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-15
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja czyli uzupelniamy 25many...

Druid na Uldu jest najsłabszym z tanków Mimo ogromnej ilości HP jego tolerancja na magic dmg to tylko 3%. W porównaniu z 18% wara, 19% palka i 15% DK to nic, szczególnie, że przewaga w HP na raid buffie to tylko jakieś 6k. Przy czym warek ma jeszcze imp. reflect w talentach, DK ma AMS i Spell Reflection... generalnie, jeśli myślałeś o misiu tanku mając w perspektywie Ulduar, to nie warto się męczyć

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto5.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl www.patapon3.pun.pl www.wsztokf.pun.pl www.klanajemnicy.pun.pl